Semmelrock Kostka Brukowa, murki i ogrodzenia taniej nawet o -20%

Uwaga!  Do wyczerpania stanów magazynowych ogłaszamy promocję na większość towarów firmy Semmelrock dostępnych w naszej ofercie, rabat  od 5% nawet do -20% od cennika producenta na większość produktów zakupionych u nas wraz z usługą! O szczegóły, na które produkty otrzymają Państwo najwyższy rabat należy zapytać Sprzedawcę. Informacje można uzyskać pod numerami: 24 235 71 86 lub 782 100 200.

Informacja handlowa: Promocja dotyczy kostek brukowych oraz murków firmy Semmelrock zakupionych w naszej firmie wraz z usługą ustawienia bądź ułożenia. Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta, tak samo jak usługi świadczone przez naszą firmę.

 

Cennik Semmelrock kostka brukowa & ogrodzenia i murki
Sezon 2016/2017 [kliknij aby pobrać]

Pobierz Cennik Semmelrock Murki Ogrodzenia Kostka Brukowa na sezon 2016 2017

Przykładowe prywatne realizacje z produktów Semmelrock:

[widgetkit id=”1″]

 

Informacja: Wszelkie nazwy produktów są własnością firmy Semmelrock i są prezentowane w celach informacyjnych i handlowych. Zdjęcia w mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu asortymentu ze względu na zmiany dokonane przez Producenta.

O firmie SEMMELROCK

made_in_poland_logoSemmelrock jest dostawcą wysokiej jakości kostek brukowych, płyt i systemów ogrodzeń. To lider we wdrażaniu nowych technologii i unikatowych produktów.
Działa z sukcesami na rynku polskim od 2003 roku. Obecnie posiada pięć zakładów produkcyjnych: w Kołbieli, Gnatowicach, Gliwicach, Oławie i w Gdyni, gdzie łącznie zatrudnia ponad 350 pracowników. Produkty oferuje w całej Polsce za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybucji.

Pamiętaj! Kupując towar wyprodukowany w Polsce od lokalnych przedsiębiorców wspierasz polski przemysł i gospodarkę.

 

 

 

Po tym logo poznasz oryginalną produkt SEMMELROCK:

logo-somer

Leave a Reply

Your email address will not be published.