TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKA: 80 ZŁ/M2 KOSTKI BRUKOWEJ NOSTALIT (6cm, szara)

TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKA: 80 ZŁ/M2 KOSTKI BRUKOWEJ NOSTALIT (6cm, szara)

OFERTA DOTYCZY UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ WRAZ Z MATERIAŁEM [KOSTKA BRUKOWA, PIASEK, CEMENT].

UWAGA! DODATKOWEJ WYCENIE PODLEGA:

  • USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW, OPORNIKÓW ORAZ OBRZEŻY
  • ODLEGŁOŚĆ POWYŻEJ 25 KM OD NASZEJ SIEDZIBY
  • KONIECZNOŚĆ DOWOZU, ROZPLANTOWANIA I ZAGĘSZCZENIA DUŻEJ ILOŚCI PIASKU ORAZ ZIEMI DO WYRÓWNANIA TERENU
  • KONIECZNOŚĆ DOWOZU, ROZPLANTOWANIA I ZAGĘSZCZENIA KRUSZYWA NA PODBUDOWĘ
  • PRACA KOPARKO-ŁADOWARKI ORAZ SAMOCHODÓW TYPU WYWROT
  • KUCIE BETONU

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń: 782 100 200 lub 24 235 71 86

Pomiar wstępny oraz wycenę wykonujemy na miejscu u Klienta BEZPŁATNIE!

 

Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego: Gostynin, Gąbin, Płock, Łąck, Sanniki, Pacyna, kujawsko-pomorskiego: Kowal, Włocławek, Baruchowo, Kłóbka i łódzkiego: Kutno, Piątek, Łęczyca, Krośniewice.

Kostka Brukowa Castorama – opinie, gdzie można kupić taniej poza marketem?

W związku z dużą ilością zapytań dotyczącą opinii o produktach dostępnych w marketach budowlanych, w tym „Kostka Brukowa Castorama” postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie dostępnej właśne w tym markecie. Po podaniu naszej lokalizacji online i wybraniu przez nas najbliższego nam punktu, w którym możemy kupić kostkę brukową, wyświetlił nam się sklep oddalony od nas prawie 100 km. Już wiemy że do ostatecznej ceny kostki będziemy musieli doliczyć transport. (więcej…)

Semmelrock Kostka Brukowa, murki i ogrodzenia taniej nawet o -20%

Uwaga!  Do wyczerpania stanów magazynowych ogłaszamy promocję na większość towarów firmy Semmelrock dostępnych w naszej ofercie, rabat  od 5% nawet do -20% od cennika producenta na większość produktów zakupionych u nas wraz z usługą! O szczegóły, na które produkty otrzymają Państwo najwyższy rabat należy zapytać Sprzedawcę. Informacje można uzyskać pod numerami: 24 235 71 86 lub 782 100 200. (więcej…)

Kostka brukowa – różne odcienie tego samego koloru

Do produkcji betonowych kostek brukowych i  płyt wykorzystywane są składniki naturalne, których barwa podlega zmianom, dlatego możliwe jest pojawienie się niewielkich różnic w  natężeniu koloru poszczególnych elementów. Jeżeli zastanawiają się Państwo skąd biorą się różnice kolorystyczne zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.  (więcej…)

Polbruk Wizualizer: Stwórz swój projekt nawierzchni za darmo!

Programy komputerowe i aplikacje pomagają nam stworzyć przykładową koncepcję ułożenia kostki brukowej, po wprowadzeniu początkowych i narysowaniu wszystkich elementów utwardzenia nawierzchni i danych metrycznych określić ilość metrów kwadratowych i metrów bieżących towaru, który musimy zakupić. Jednym z takich darmowych profesjonalnych programów jest Polbruk Wizualizer  (więcej…)