Budowa warstwy konstrukcyjnej – stabilizacja gruntu – tłuczeń betonowy

Film pokazowy: jak wykonać drogę dojazdową do posesji z tłucznia betonowego, która również przeznaczona jest dla aut ciężarowych. Najtańszy sposób na pozbycie się błotnistego, niewygodnego wjazdu. (więcej…)

Kostka brukowa cena – ustalimy ją dla Ciebie!

Kostka brukowa cena  – jaka jest i co ma na nią wpływ? Potrzebujesz kostki brukowej? Taniej ale wysokiej jakości? Interesuje Cię kompleksowa wycena ze szczegółowym kosztorysem i fachowy pomiarem? Szukasz odpowiedniego wykonawcy? Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dzisiaj!  (więcej…)

Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka

Szukamy kostki w Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka. Bardzo często nasi Klienci szukają na początku kostki brukowej w sieci Internet. Google podpowiada, że bruk można kupić w Bricomarche. Jaka jest cena takiej kostki brukowej? Co z jej jakością? Czy zakup się opłaca?  (więcej…)

TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKA: 85 ZŁ/M2 KOSTKI BRUKOWEJ NOSTALIT (6cm, szara)

TYLKO DO 31 PAŹDZIERNIKA: 85 ZŁ/M2 KOSTKI BRUKOWEJ NOSTALIT (6cm, szara)

OFERTA DOTYCZY UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ WRAZ Z MATERIAŁEM [KOSTKA BRUKOWA, PIASEK, CEMENT].

UWAGA! DODATKOWEJ WYCENIE PODLEGA:

  • USTAWIENIE KRAWĘŻNIKÓW, OPORNIKÓW ORAZ OBRZEŻY
  • ODLEGŁOŚĆ POWYŻEJ 25 KM OD NASZEJ SIEDZIBY
  • KONIECZNOŚĆ DOWOZU, ROZPLANTOWANIA I ZAGĘSZCZENIA DUŻEJ ILOŚCI PIASKU ORAZ ZIEMI DO WYRÓWNANIA TERENU
  • KONIECZNOŚĆ DOWOZU, ROZPLANTOWANIA I ZAGĘSZCZENIA KRUSZYWA NA PODBUDOWĘ
  • PRACA KOPARKO-ŁADOWARKI ORAZ SAMOCHODÓW TYPU WYWROT
  • KUCIE BETONU

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń: 782 100 200 lub 24 235 71 86

Pomiar wstępny oraz wycenę wykonujemy na miejscu u Klienta BEZPŁATNIE!

 

Nasze usługi wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego: Gostynin, Gąbin, Płock, Łąck, Sanniki, Pacyna, kujawsko-pomorskiego: Kowal, Włocławek, Baruchowo, Kłóbka i łódzkiego: Kutno, Piątek, Łęczyca, Krośniewice.

Kostka Brukowa Castorama – opinie, gdzie można kupić taniej poza marketem?

W związku z dużą ilością zapytań dotyczącą opinii o produktach dostępnych w marketach budowlanych, w tym „Kostka Brukowa Castorama” postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie dostępnej właśne w tym markecie. Po podaniu naszej lokalizacji online i wybraniu przez nas najbliższego nam punktu, w którym możemy kupić kostkę brukową, wyświetlił nam się sklep oddalony od nas prawie 100 km. Już wiemy że do ostatecznej ceny kostki będziemy musieli doliczyć transport. (więcej…)

Kostka brukowa – różne odcienie tego samego koloru

Do produkcji betonowych kostek brukowych i  płyt wykorzystywane są składniki naturalne, których barwa podlega zmianom, dlatego możliwe jest pojawienie się niewielkich różnic w  natężeniu koloru poszczególnych elementów. Jeżeli zastanawiają się Państwo skąd biorą się różnice kolorystyczne zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.  (więcej…)

Jak odśnieżać i odladzać kostkę brukową?

Kostka brukowa wymaga pielęgnacji od użytkownika również zimą, zastosowanie niewłaściwych środków odladzających może doprowadzić do trwałych defektów kostki brukowej, które nie zostaną uwzględnione w ramach reklamacji producenta przez okres objęty gwarancją.  (więcej…)

Do 30 września 2016 roku weź paragon i wygraj jedną z nagród

 

Wszystkich naszych Klientów dokonujących nawet najdrobniejszych zakupów gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Narodowej Loterii Paragonowej. Paragon należy zarejestrować na stronie https://loteriaparagonowa.gov.pl .  Jako firma dbająca o swoich Klientów (dowód zakupu jest podstawą np. do uwzględnienia reklamacji) zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję. (więcej…)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie: Schodołaz i Podjazd

Nasi Brukarze wykonali nieodpłatnie podjazd pod schodołaz przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie. Podjazd wykonano z obrzeży. oporników oraz kostki brukowej holland (prostokąt) (więcej…)