Kostka brukowa cena – ustalimy ją dla Ciebie!

Kostka brukowa cena  – jaka jest i co ma na nią wpływ? Potrzebujesz kostki brukowej? Taniej ale wysokiej jakości? Interesuje Cię kompleksowa wycena ze szczegółowym kosztorysem i fachowy pomiarem? Szukasz odpowiedniego wykonawcy? Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dzisiaj! 

pomiar-u-klienta

Kostka brukowa cena – bezpłatne pomiary i wycena 

Tylko teraz dla Państwa, w ramach rozpoczęcia obustronnie satysfakcjonującej współpracy, bezpłatnie i rzetelnie przygotujemy wstępny kosztorys inwestycji.

W skład takiej darmowej usługi wchodzi wykonanie pomiaru u klienta w umówionym terminie oraz doradztwo w doborze materiału. 

 

Jeżeli zastanawiają się Państwo ile kosztować będzie ułożenie kostki brukowej zalecamy jako brukarze z ponad 20 letnim doświadczeniem, skorzystanie z naszej wiedzy i umówienie spotkania z naszym przedstawicielem, na miejscu w którym chcą Państwo ułożyć kostkę brukową.

 

Tworząc kosztorys wykonania nawierzchni z kostek brukowych łatwo daje się zauważyć, że wartość samej kostki brukowej stanowi jedynie około 30% wszystkich nakładów finansowych przeznaczonych na inwestycję.

Pozostałe 70% to koszty wykonania zabudowy, w tym korytowanie, naniesienie spadków, wykonanie i koszt elementów składowych podbudowy, wykonanie odwodnień, praca maszyn i ludzi, podsypka cementowo – piaskowa oraz usługa ułożenia bruku.

Nie jest realne uzyskanie ceny w ciemno – telefonicznie, gdyż może okazać się że kwota podana przez telefon może być wyższa lub… niższa nawet o kilkadziesiąt złotych za metr kwadratowy kostki brukowej ułożonej  na „gotowo”.

Jeżeli oglądanie kostek w katalogach i na zdjęciach nie jest dla Państwa wystarczająco satysfakcjonujące, już dziś zapraszamy do naszego Centrum Brukarskiego w Rogożewku koło Gostynina – teren firmy Kan-Drog Sp. z o.o., gdzie na ekspozytorach, z naszą fachową pomocą, gołym okiem będą mogli Państwo ocenić, która z kostek jest najbardziej odpowiednia pod planowaną inwestycję. Wtedy też możemy umówić się na szczegółowy pomiar aby przygotować kosztorys realizacji.

 

Kostka Brukowa wycena

Kostka brukowa cena

 

r e k l a m a

Pamiętaj, że kostkę brukową Semmelrock ARTE – Kostka Staromiejska – kupisz za pośrednictwem naszej firmy z rabatem od ceny sugerowanej w cenniku producenta!!!