W związku z dużą ilością zapytań dotyczącą opinii o produktach dostępnych w marketach budowlanych, w tym „Kostka Brukowa Castorama” postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie dostępnej właśne w tym markecie. Po podaniu naszej lokalizacji online i wybraniu przez nas najbliższego nam punktu, w którym możemy kupić kostkę brukową, wyświetlił nam się sklep oddalony od nas prawie 100 km. Już wiemy że do ostatecznej ceny kostki będziemy musieli doliczyć transport.

Kostka Brukowa Castorama – fakty i mity

Miłą niespodzianką jest fakt natomiast, że kostka brukowa dostępna w Castoramie w Łodzi to prefabrykaty betonowe firmy POLBRUK. Jednego z liderów na rynku, który zachęca kupujących bardzo dobrą jakością asortymentu. Niestety po doliczeniu kosztów transportu do Gostynina cena kostki wzrasta nawet o kilkaset złotych.

W opisie produktu na stronie marketu czytamy – Kostkę łatwo jest zamontować i zdemontować, dzięki czemu można zrobić to samodzielnie. – owszem, jeżeli mamy pojęcie o układaniu, przygotowaniu podbudowy, mamy dostęp do narzędzi brukarskich, – rozwiązanie to jest dobre, sprawdzi się również przy bardzo niewielkich metrażach np. gdy kostkę chcemy ułożyć pod donice w ogrodzie lub zrobić opaskę betonową dookoła altany.

Więc jak kupić np. Polbruk Behaton 6 cm w kolorze szarym najtaniej? 

Kostka Brukowa Castorama - kupuj u nas taniej niż w markecieOdpowiedź jest bardzo prosta i posłuchanie naszej porady bardzo się opłaca.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kostką brukową wraz z usługą ułożenia przez brukarza, a są Państwo w naszej lokalizacji lub w zasięgu jakiejś prężnie działającej firmy sprzedającej również kostkę brukową z usługą, to tę samą kostkę firmy POLBRUK kupią Państwo prawdopodobnie jeszcze taniej niż w Castoramie. Wtedy również nie interesuje Państwa transport kostki na miejsce. Warto pamiętać, że kupowanie na własną rękę materiałów i potem szukanie wykonawcy nie gwarantuje najniższej ceny za m2.

Cena za kostkę brukową z usługą za metr kwadratowy ustalana jest indywidualnie i można ją negocjować. W cenę wtedy wliczone jest wszystko: materiały na podbudowę, kostka, praca maszyn oraz brukarzy za profesjonalnie wykonaną robotę, łatwiej również jest z egzekwowaniem gwarancji lub reklamacji. Brukarz sprzedający kostkę ma również z racji na współpracę o wiele bardziej atrakcyjne warunki zakupu różnych towarów.

 

Kostka Brukowa Castorama – czy można kupić taniej doliczając dodatkowe koszty?

Przykładowo w Kan-Drog bez usługi ta sama kostka brukowa, czyli wspomniany wcześniej Behaton firmy Polbruk kosztuje 12 groszy taniej  zł za m2 w sprzedaży detalicznej, nawet przy doliczeniu kosztów transportu na miejsce zmniejsza się automatycznie ilość kilometrów do pokonania przy przewozie, niż przy zakupie kostki w Castoramie.