Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka

Szukamy kostki w Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka. Bardzo często nasi Klienci szukają na początku kostki brukowej w sieci Internet. Google podpowiada, że bruk można kupić w Bricomarche. Jaka jest cena takiej kostki brukowej? Co z jej jakością? Czy zakup się opłaca? 

 

Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka

Na pierwszy ogień poszło ustalenie ceny, po kliknięciu w pole, które powinno mnie zachęcić do dokonania zakupu kostki brukowej w tym sklepie wyskoczył mi pop up z napisem:

„Każdego dnia dbamy o to, aby produkty oferowane w sklepach Bricomarché były w jak najniższych cenach. Na stronie www prezentujemy ceny produktów gazetkowych z ogólnopolskiej oferty. W przypadku pozostałych produktów ceny mogą nieznacznie różnić się lokalnie, dlatego zapraszamy do wizyty w najbliższym sklepie Bricomarché.” Więc za dużo informacji nie uzyskaliśmy, nie wiemy również kto wyprodukował kostkę brukową dla Bricomarche. Poza wymiarem tak na prawdę nie wiemy nic. 

Bricomarche Kostka Brukowa Cegiełka

Warto zwrócić uwagę, że dział marketingu zadbał o fakt, aby na stronie był poradnik jak układać kostkę brukową zakupioną w Bricomarche. Opis bardzo prosty ale napisany w ciekawy, zwięzły sposób. 

Wybór kostki brukowej, z której zamierzamy wykonać nawierzchnie utwardzone wokół domu, należy dobrze przemyśleć, ponieważ jest to decyzja na lata. Od jej wyboru będzie zależał wygląd całego otoczenia budynku. Wpłynie także na wartość posesji. – czytamy na stronie poradnika i trudno się z tym nie zgodzić z treścią pierwszego akapitu.

Parametry kostki brukowej CEGIEŁKA w ofercie Bricomarche

Kolor: szary
Długość: 20 cm
Grubość: 4 cm
Wysokość: 10 cm

bricomarche-kostka-brukowa-cegielka

Niestety o firmie i produktach ze strony internetowej nie dowiemy się zbyt wiele. Z zapisu drobnym drukiem dowiadujemy się, że wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Prezentowany na stronie asortyment może nie być dostępny we wszystkich sklepach Bricomarché.

Wędrując również po zakładkach, bardzo często trafić można na komunikat:  Przepraszamy, W tej chwili nie możemy znaleźć takiej strony 🙁  Prawdopodobnie strona została skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta. Sprawdź czy adres został dobrze wpisany.

Wielka szkoda, ale na pewno wybierzemy się do sklepu aby skorzystać z oferty zamieszczonej w najnowszej gazetce sklepu. Ceny są świetne – tak samo jak jakość produktów.